Kdo jsme?

Film Office je regionální filmová kancelář Kraje Vysočina začleněná v krajské destinační společnosti Vysočina Tourism, p.o.

Naším úkolem je propagovat Vysočinu jako atraktivní filmovou lokalitu a být spolehlivým kontaktním místem pro audiovizuální společnosti, které se zabývají produkcí filmů, televizních pořadů, dokumentů, reklamních a hudebních klipů a dalších děl.

Uvědomujeme si, že přítomnost štábu a celé natáčení u nás je pro celou Vysočinu velkým ekonomickým i kulturním přínosem. Proto tyto aktivy na Vysočině svojí činností podporujeme. Členové štábu využívají místních služeb, ať už ubytovacích, stravovacích či dalších dodatečných služeb. Natáčení také přináší pracovní možnosti v podobě komparzu, techniky atd. Sekundárním přínosem natáčení je pak možnost využít filmová místa k propagaci a k tvorbě pozitivní image Vysočiny.

Smyslem existence Vysočina Film Office je zviditelnit Vysočinu jako film friendly region, posílit audiovizuální aktivity v kraji, využít natáčení ve prospěch Vysočiny, a následně pak maximalizovat veškeré přínosy.

Vysočina Film Office s působností pro celý kraj provozuje svoji činnost za podpory Státního fondu kinematografie, funguje na neziskovém principu a své služby poskytuje zcela zdarma.

Spolupracujte s námi

Vysočina Film Office spolupracuje s národní kanceláří Czech Film Commission, která propaguje Českou republiku jako atraktivní filmovou lokalitu a poskytuje praktické informace českým i zahraničním filmovým producentům. Czech Film Commission spadá pod Státní fond kinematografie a je členem mezinárodních asociací European Film Commissions Network (EUFCN) a Association of Film Commissioners International (AFCI). 

Důležitá jepro nás spolupráce s partnery v regionu.

  • Máte k dispozici objekt, který pro  účely natáčení chcete nabídnout?
  • Víte o jedinečné lokaci?
  • Nabízí vaše obec výhody pro filmaře?
  • Podnikáte ve službách (ubytování, stravování, doprava atd.) a máte zájem o spolupráci?
  • Máte k dispozici fotky z natáčení z míst Vysočiny či různé zajímavosti a příběhy?

Kontaktuje Vysočina Film Office nebo vyplňte formulář níže a společně se pobavíme o možnostech další spolupráce. 

Neváhejte se na nás v jakémkoliv případě obrátit!

 

 

Máte zájem natáčet na Vysočině?

Vyplňte své jméno.
Vyplňte svůj e-mail.
Vyplňte telefon ve správném formátu
Napište svůj dotaz či zprávu.
Musíte úspěšně absolvovat antispamovou kontrolu.

* takto označená pole jsou povinná