Aktuálně

Start Film Festival na rádiových vlnách

START FILM_FEST_2019_A3_WORKSHOPYPoslechněte si rozhovor s organizátory Start Film Festivalu, který startuje již tuto neděli.

Celé vysílání máte možnost si poslechnout zde. Rádiový spot byl vysílám v 11:00, 8.8.2019
Tak neváhejte a doražte do Bystřice nad Pernštejnem a do Nového Města na Moravě.

Obchod Jednota jako dřív

Jednota copy_copy_copyAutentický obchod Jednota ze 70. let 20. století můžete vidět v Městské muzeum a galerie ve Svratce.

Najdete zde plně vybavený obchod s dobovým zbožím. Obchod Jednoty se stal objektem filmového natáčení, kdy jej celý filmaři zabalili a po natáčení opět přivezli zpět.

Číst více...

Princezna zakletá v čase

pohádka copyTéměř 50 členný tým pod vedením režiséra Petra Kubíka strávil 4 dny v lomech v Lipnici nad Sázavou. V lesích se to hemžilo lidmi z filmového štábu jako v mraveništi. Natáčelo se jak u Úst pravdy, Zlatých očí, Památníku odposlechu tak v lomu v ČTU, kde se také uskutečnil 9 metrový skok princezny do vody. Tímto skokem skončilo i natáčení na Vysočině...

Číst více...

Filmoví koně

kone pro_film_1Věděli jste, že nedaleko Pelhřimova na Farmě Rybníček dochází k výcviku filmových koní?

Zajímá Vás jak takový výcvik vypadá, co musí kůň i kaskadéři absolvovat?

Číst více...

Zámek Úsobí

Zámek Úsobí je výjimečný tím, že se můžete posadit do historického křesla, vyspat se v historické posteli, prolistovat si sto let starou knížku nebo časopis, přenést se do dávných dob 18. století a strávit pobyt v zámeckém prostředí.Zámek byl ze stavu ruiny opraven do dnešní podoby vlastními silami a prostředky rodiny Polákových.usobi 1

 

Číst více...

Start Film Festival se blíží

Start Film Festival v Bystřici nad Pernštejnem se blíží, zde malá ukázka toho, na co se můžete těšit.

Start Film Festival plakát

Číst více...

Filmový festival v Karlových Varech

Vysočina Film Office se snaží nalákat filmové štáby do našeho regionu a to byl i cíl účasti a prezentace na Filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se odprezentovali všechny filmové kanceláře z České republiky. Jednotlivé regiony prozradily své úspěchy a výhody pro filmaře, kteří natáčí v jejich regionu.

karlovy Vary1 2karlovy Vary1 1

 

 

 

 

 

Číst více...

Natáčení seriálu Dáma a král

Staženo 14.12.2018 316V roce 2018 probíhalo na Samotě Křemen natáčení několika epizod detektivního seriálu Dáma a Král, který byl vysílán televizí Nova a ve kterém vystupovali jako hlavní postavy herci Tereza Hofová, Jan Cina, Michal Dalecký, Miroslav Donutil a Eva Holubová.

Číst více...

Start Film Festival

START FILM FEST 2019 WEB 23.6.malovaniStart Film Festival hlásá:

Přijď se seznámit, přiblížit se profesionálům, ukázat co umíš a užít si zábavu.

To i mnoho dalšího čeká právě na studenty středních škol, pedagogy, ale i milovníky mladé filmové tvorby v Bystřici nad Pernštejnem.

Číst více...

Filmový štáb obsadil zámek v Telči

IMG 6311V minulém týdnu obsadil filmový štáb zámek v Telči. Na zámku se to hemžilo jak v mraveništi. Scénárista, producent, herci, kostyméři a maskéři pracovali na tom, aby vše fungovalo. Komparz byl vybrán z místního lidu a měl mnoho členů.

Číst více...

Vysočina na filmovém festivalu ve Zlíně

Dnovinynešním dnem startuje již 59.ročník Zlín Film Festival a Vy si můžete v prvním vydání magazínu Zlínská festivalová revue přečíst článek o Vysočině a jejím filmovém roce, stejně jako o úspěších Vysočina Film Office.

Číst více...

Staň se součástí filmového natáčení v Telči

fb

Chcete si zahrát v Americkém filmu Devil? Tak neváhejte a přijďte na komparz do Telče.

Ten se koná ve dnech 8.-9.5.2019 v Univerzitním centru  v Telči.

Číst více...

Pomáháme filmařům

Hlavním úkolem Vysočina Film Office je zpracovávání poptávky a dotazů ze strany filmových tvůrců a propagace Vysočiny jako film friendly. Jsme prostředníkem mezi filmaři a regionálními partnery a svojí činností cílíme na zlepšení podmínek pro natáčení na Vysočině. Pro filmaře jsme spolehlivým kontaktním místem a vstupní branou na Vysočinu.
Více
Vysočina - ráj filmařů!
Nahoru