Aktuálně

Napsali o nás...

newsletter copy

Stejně jako minulý rok vyšlo další číslo Film Friendly Newsletteru, kde se píše o filmové kanceláři Vysočina Film Office. Číst více:

Casting v Telči

casting

Chystá se další natáčení v Telči. Tentokrát se bude jednat o film o slavném skladateli L. v Beethovenovi, který se narodil a žil v německém městu Bonn. Na přelomu října a listopadu se proto promění telčské... Číst více:

Start Film Festival na rádiových vlnách

START FILM_FEST_2019_A3_WORKSHOPY

Poslechněte si rozhovor s organizátory Start Film Festivalu, který startuje již tuto neděli. Celé vysílání máte možnost si poslechnout zde. Rádiový spot byl vysílám v 11:00, 8.8.2019 Tak neváhejte a doražte do... Číst více:

Obchod Jednota jako dřív

Jednota copy_copy_copy

Autentický obchod Jednota ze 70. let 20. století můžete vidět v Městské muzeum a galerie ve Svratce. Najdete zde plně vybavený obchod s dobovým zbožím. Obchod Jednoty se stal objektem filmového natáčení, kdy jej... Číst více:

Princezna zakletá v čase

pohádka copy

Téměř 50 členný tým pod vedením režiséra Petra Kubíka strávil 4 dny v lomech v Lipnici nad Sázavou. V lesích se to hemžilo lidmi z filmového štábu jako v mraveništi. Natáčelo se jak u Úst pravdy, Zlatých... Číst více:

Filmoví koně

kone pro_film_1

Věděli jste, že nedaleko Pelhřimova na Farmě Rybníček dochází k výcviku filmových koní? Zajímá Vás jak takový výcvik vypadá, co musí kůň i kaskadéři absolvovat? Číst více:

Zámek Úsobí

usobi 1

Zámek Úsobí je výjimečný tím, že se můžete posadit do historického křesla, vyspat se v historické posteli, prolistovat si sto let starou knížku nebo časopis, přenést se do dávných dob 18. století a strávit... Číst více:

Filmový festival v Karlových Varech

karlovy Vary1 2karlovy Vary1 1

Vysočina Film Office se snaží nalákat filmové štáby do našeho regionu a to byl i cíl účasti a prezentace na Filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se odprezentovali všechny filmové kanceláře z České... Číst více: