Aktuálně

Napsali o nás...

newsletter copy

Stejně jako minulý rok vyšlo další číslo Film Friendly Newsletteru, kde se píše o filmové kanceláři Vysočina Film Office.

Číst více:

Casting v Telči

casting

Chystá se další natáčení v Telči. Tentokrát se bude jednat o film o slavném skladateli L. v Beethovenovi, který se narodil a žil v německém městu Bonn. Na přelomu října a listopadu se proto promění telčské náměstí právě ve město Bonn.

Číst více:

V Bohuslavicích se točilo...

provařená copy

Během prázdnin probíhalo natáčení nového snímku Provařená, který bude uveden do kin v roce 2021.

Číst více:

Start Film Festival na rádiových vlnách

START FILM_FEST_2019_A3_WORKSHOPY

Poslechněte si rozhovor s organizátory Start Film Festivalu, který startuje již tuto neděli. Celé vysílání máte možnost si poslechnout zde. Rádiový spot byl vysílám v 11:00, 8.8.2019Tak neváhejte a doražte do Bystřice nad Pernštejnem a do Nového Města na Moravě.

Číst více:

Obchod Jednota jako dřív

Jednota copy_copy_copy

Autentický obchod Jednota ze 70. let 20. století můžete vidět v Městské muzeum a galerie ve Svratce. Najdete zde plně vybavený obchod s dobovým zbožím. Obchod Jednoty se stal objektem filmového natáčení, kdy jej celý filmaři zabalili a po natáčení opět přivezli zpět.

Číst více:

Princezna zakletá v čase

pohádka copy

Téměř 50 členný tým pod vedením režiséra Petra Kubíka strávil 4 dny v lomech v Lipnici nad Sázavou. V lesích se to hemžilo lidmi z filmového štábu jako v mraveništi. Natáčelo se jak u Úst pravdy, Zlatých očí, Památníku odposlechu tak v lomu v ČTU, kde se také uskutečnil 9 metrový skok princezny do vody. Tímto skokem skončilo i natáčení na Vysočině...

Číst více:

Filmoví koně

kone pro_film_1

Věděli jste, že nedaleko Pelhřimova na Farmě Rybníček dochází k výcviku filmových koní? Zajímá Vás jak takový výcvik vypadá, co musí kůň i kaskadéři absolvovat?

Číst více:

Zámek Úsobí

usobi 1

Zámek Úsobí je výjimečný tím, že se můžete posadit do historického křesla, vyspat se v historické posteli, prolistovat si sto let starou knížku nebo časopis, přenést se do dávných dob 18. století a strávit pobyt v zámeckém prostředí.Zámek byl ze stavu ruiny opraven do dnešní podoby vlastními silami a prostředky rodiny Polákových.  

Číst více:

Start Film Festival se blíží

Start Film Festival plakát

Start Film Festival v Bystřici nad Pernštejnem se blíží, zde malá ukázka toho, na co se můžete těšit.

Číst více:

Filmový festival v Karlových Varech

karlovy Vary1 2karlovy Vary1 1

Vysočina Film Office se snaží nalákat filmové štáby do našeho regionu a to byl i cíl účasti a prezentace na Filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se odprezentovali všechny filmové kanceláře z České republiky. Jednotlivé regiony prozradily své úspěchy a výhody pro filmaře, kteří natáčí v jejich regionu.          

Číst více:

Natáčení seriálu Dáma a král

Staženo 14.12.2018 316

V roce 2018 probíhalo na Samotě Křemen natáčení několika epizod detektivního seriálu Dáma a Král, který byl vysílán televizí Nova a ve kterém vystupovali jako hlavní postavy herci Tereza Hofová, Jan Cina, Michal Dalecký, Miroslav Donutil a Eva Holubová.

Číst více:

Start Film Festival

START FILM FEST 2019 WEB 23.6.malovani

Start Film Festival hlásá: Přijď se seznámit, přiblížit se profesionálům, ukázat co umíš a užít si zábavu. To i mnoho dalšího čeká právě na studenty středních škol, pedagogy, ale i milovníky mladé filmové tvorby v Bystřici nad Pernštejnem.

Číst více:

Pomáháme filmařům

Hlavním úkolem Vysočina Film Office je zpracovávání poptávky a dotazů ze strany filmových tvůrců a propagace Vysočiny jako film friendly. Jsme prostředníkem mezi filmaři a regionálními partnery a svojí činností cílíme na zlepšení podmínek pro natáčení na Vysočině. Pro filmaře jsme spolehlivým kontaktním místem a vstupní branou na Vysočinu.
Více
Vysočina - ráj filmařů!
Nahoru