Premiéra pohádky Čertí brko

čertí brkoPremiéra pohádky Čertí brko se blíží. Již za několik dní spatří světlo filmového světa, v kinech ji můžete spatřit už tento čtvrtek 29. listopadu. Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle, kde jsou přestupky, nepravosti a hříchy zapisovány spravedlivě a neomylně kouzelným Čertím brkem.

To jednoho dne přestane fungovat. Pohádkový příběh se natáčel i na Vysočině, a to na hradě Ledeč nad Sázavou, který se proměnil v právě zmiňované městečko Pytlov. V pohádce se objeví nejen obě nádvoří, ale také hradní most a hradní brána. Na dřevěných hradebních schodech posedávali čerti v huňatých kožiších. Nechte se vtáhnout do děje pohádky, jejíž natáčení podpořil Kraj Vysočina.

Dovolte nám pozvat Vás na kouzelný příběh, který navodí atmosféru Vánoc, pohody a klidu.

Hezké vánoční svátky přeje tým Vysočina Tourism

 

 

Pomáháme filmařům

Hlavním úkolem Vysočina Film Office je zpracovávání poptávky a dotazů ze strany filmových tvůrců a propagace Vysočiny jako film friendly. Jsme prostředníkem mezi filmaři a regionálními partnery a svojí činností cílíme na zlepšení podmínek pro natáčení na Vysočině. Pro filmaře jsme spolehlivým kontaktním místem a vstupní branou na Vysočinu.
Více
Vysočina - ráj filmařů!
Nahoru