Kriminální série Odznak Vysočiny pokračuje druhou řadou. Hlavní lokací je opět Ledeč nad Sázavou

Nevstupovat, místo činuPo úspěšné první sérii přichází na televizní obrazovky další série kriminálního pořadu Odznak Vysočiny. Od 5. března budete moci v přímém přenosu sledovat další případy týmu vyšetřovatelů odehrávající se na Vysočině.

Kriminální seriál TV Nova Odznak Vysočiny sleduje práci policejního oddělení v malé fiktivní vesnici Veselá. Druhá série tohoto seriálu vznikala na Vysočině stejně jako její předchůdkyně. Při sledování seriálu si můžete všimnout scén natočených v Koňkovicích, Koutech, Kounicích, Golčově Jeníkově, Lipnici nad Sázavou a v okolí Dobré Vody. Důležitou roli v seriálu opět sehrála Ledeč nad Sázavou, která ztvárnila prostředí fiktivní vesničky Veselá.

Ledeč nad Sázavou a její okolí je vyhledávanou lokací pro natáčení filmů a seriálů, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Největším pokladem je pro filmaře ledečský hrad, láká ovšem i historický ráz města a jeho okolí. Ledeč nad Sázavou dala vzniknout filmům, které dnes můžeme považovat za kultovní. Patří mezi ně především české pohádky jako Čertí brko (2018)Anděl Páně 2 (2016)Šťastný smolař (2012) nebo zahraniční film Bídníci (2000) v hlavní roli s Gérardem Depardieu.

-vt-